Hiszpania

Casa Aromatico + AUTO/ Costa Blanca

Apartament Casa Aromatico teraz dostępny jest w opcji z użyczeniem samochodu na czas trwania pobytu. To idealne rozwiązanie dla Gości, którzy podczas pobytu chcą nie tylko wypocząć, ale także swobodnie pozwiedzać okoliczne miasta i atrakcje. Auto udostępniane jest Gościom na bardzo preferencyjnych warunkach.

Samochód przeznaczony jest dla max. 5 osób. Odbiór i zwrot auta z lotniska Alicante.  Więcej informacji o naszym apartamencie Casa Aromatico znajdziesz TUTAJ.

2 SYPIALNIE / BASEN / ZAMKNIĘTE OSIEDLE / 1200 M OD PLAŻY / KLIMATYZACJA / WYNAJEM CAŁOROCZNY / WYNAJEM WAKACYJNY/ AUTO W CENIE

 

Więcej

Casa Aromatico/Costa Blanca

Casa Aromatico swoją nazwę otrzymała z uwagi na bliskość (dosłownie vis-a-vis) Parque Aromaticto. Miejsca pełnego relaksu, idealnego do spacerów z dziećmi, rowerowych lub rolkowych przejażdżek, czy porannego joggingu. Tutaj spotkasz mieszkańców Torreblanca wyprowadzających swoje psy, miłośników jogi oraz osoby wypoczywające pod gołym niebem na dywanowej trawie.

Apartament przeznaczony jest dla max. 5 osób, w tym przynajmniej jedno dziecko w wieku 0-4 lat. Do najbliższej plaży La Mata/Cabo Cervera dotrzemy spacerem w ciągu 15 minut. Odległość od lotniska Alicante 45 minut/ Murcja 40 minut. 

2 SYPIALNIE / BASEN / ZAMKNIĘTE OSIEDLE / 1200 M OD PLAŻY / KLIMATYZACJA / WYNAJEM CAŁOROCZNY / WYNAJEM WAKACYJNY

 

Więcej